
Easyloo on potilasystävällisempi ja hygieenisempi vaihtoehto perinteiselle wc-tuolin alusastialle/portatiivien käytölle.
Easyloo on varustettu vahvoilla liimatarroilla, joiden ansiosta se on helppo kiinnittää neljältä sivultaan kaikenmallisiin wc-tuoleihin ja portatiiveihin. Tuotteen sisällä oleva imeytyslevy pystyy sitomaan/imeyttämään itseensä virtsaa n. 700 ml. Käytön jälkeen Easyloo on helppo irrottaa ja sulkea tiiviisti tuotteessa olevilla sulkijanauhoilla. Kertakäyttöhanskat ja WC-paperi voidaan hävittää Easyloon sisällä. Hävitä suljettu Easyloo poltettavana sekäjätteenä – helposti ja hygieenisesti.
| Tuotenumero | Tuote | Pakkauskoko (kpl / pkt) | Myyntierä (pkt / kartonki) |
|---|---|---|---|
| 10015 | Easyloo | 20 kpl / pkt | 10 |
| 10104 | Lisä-imeystyslevyt / tyynyt* | 100 kpl / pkt | 1 |
* Lisälevyt, jotka voidaan asettaa Goloon sisään. Näin saadaan enemmän imukykyä tarvittaessa. Jokaisessa alusastiassa on aina 1 x imeytyslevy valmiina.




Tuotetiedustelut ja tilaukset
010 423 4575
tuotetilaukset@cleanside.fi