Yhteystiedot

Pääkaupunkiseutu / Uusimaa

 

Kuva
Michael Casagrande
Toimitusjohtaja
Myynti PK-seutu & Uusimaa
040 575 7294
michael.casagrande@cleanside.fi

 

Kuva
Jaakko Järvenkylä
Työnjohtaja
040 761 6885
jaakko.jarvenkyla@cleanside.fi
Samu Hiltunen
Rakennusterveysasiantuntija
samu.hiltunen@cleanside.fi

 

 

Pirkanmaa / Muu Suomi

 

Anu Koivula
Aluejohtaja
050 409 0043
anu.koivula@cleanside.fi
Hanne Weckman
Työnjohtaja
050 464 9883
hanne.weckman@cleanside.fi
Minna Hakala
Työnjohtaja
050 566 6134
minna.hakala@cleanside.fi

Toimisto ja puhdistuslinjasto – Sileesuonkatu 23 G-K, 33330 Tampere

Varsinais-Suomi

Varsinais-Suomi
050 512 2862
varsinais-suomi@cleanside.fi

Hallinto

 

Maria Rönnholm
Markkinointi- ja viestintävastaava
050 355 6848
maria.ronnholm@cleanside.fi
Merja Bordi
Toimistoassistentti
050 512 2327
merja.bordi@cleanside.fi

Ota yhteyttä

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia